K posunutí mapy použijte dva prsty

Data map
Data map ©2017 Google
Data map Data map ©2017 Google
Data map ©2017 Google
Mapa
Satelitní
Kde nás najdete?

Doporučujeme

Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Červená Lhota

Červená Lhota

Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

Třeboň

TřeboňRybaření


Rybník Hejtman


Na rybníku Hejtman se loví především kapr. Místa jeho lovu se během roku mění podle povětrnostních a teplotních podmínek. Vzhledem k tomu, že tento rybník byl naposledy vypuštěn v dubnu roku 1990 a osazuje se i generační rybou, můžeme zde očekávat i úlovky kapra přes 10 kg. Totéž platí i o ostatních rybách – úhoř, lín, okoun, sumec, štika, candát.


Rybník Staňkovský


Z důvodu opravy hlavní výpustě byl rybník na podzim 2000 zčásti vypuštěn. Na jaře 2001 byl rybník nasazen i generační rybou, takže zde můžeme očekávat i úlovky kapra a tolstolobika přes 10 kg. Totéž platí i o ostatních rybách – úhoř, lín, sumec, štika, candát. Staňkovský rybník je také známý svými kapitálními okouny.


Rybník Nový Kanclíř


V tomto rybníku je možno lovit tyto druhy ryb:
kapry, štiky, líny, candáty, sumce, amury, tolstolobiky a okouny. Je povoleno chytat na 2 pruty, použití nástrahy je bez omezení.

Zdroj: https://www.naryby.cz/rybarstvi-trebon


Cyklistika


Cykloturistika patří mezi nejoblíbenější rekreační aktivity na Třeboňsku. Zdejší rovinatá krajina s rozlehlými borovými lesy, staletými hrázemi rybníků a malebnými vesničkami přímo vybízí k výletům na kole. Kvalitní síť značených cyklistických tras Vám umožní obdivovat nejrůznější zákoutí této unikátní krajiny rybníků.

Zdoj: https://www.trebonsko.cz/cyklotrasy-mapy


Půjčovna lodí Dunaj


Půjčovna lodí Dunaj

Kontaktní informace

Telefon: +420 775 12 56 43, +420 775 30 20 31
Email: pensionpilar@seznam.cz, penzionpilar@seznam.cz
Adresa: Majdalena 133, 378 06 Majdalena